Prisustvovali smo predavanju Estetika i kozmetologija u ginekologiji, koje je organizirala Humed pharma.
Ginekološka estetika
Ginekološkoj estetici se okreće sve više modernih žena čime poboljšavaju kvalitetu života. Imali smo priliku iz prve ruke od dr. Bensmaila Hitchem iz Bordeauxa, koji godinama radi ove tretmane saznati najnovije informacije na ovom području.
Dr. Hitchem je eminentni stručnjak na ovom području, a predavač je na mnogim svjetskim kongresima i sudionik mnogih medicinskih istraživanja.
Saznali o njezi intimnih dijelova Happy Intim linijom proizvoda. Govorilo se dosta o funkcionalnoj ginekologiji, filerima, PRP, botoxu, kombiniranim tretmanima RF + HA. Vidjeli smo puno prikaza različitih slučajeva s ovim tretmanima.
Također se govorilo i o indikacijama za frakcijsku RF – konceptima frakcijske radiofrekvencije intimne regije – ožiljcima. Prošli smo i kroz različite tehnike izbjeljivanja intimne regije, kombinacijom kemijskih pilinga i radioporacije.